O firmie

Otwarcie firmy datuje się na 10 marca 2014 roku. Głównym przedmiotem działalności firmy jest wynajem i udostępnianie sprzętu rekreacyjno-sportowego (kajaki, gokarty BERG, rowery, kijki nordic-walking, deskorolki, łyżworolki, hulajnogi, sprzęt fitness – bieżnia, orbitrek, skakanka) oraz organizacja wydarzeń sportowych (wycieczki rowerowe i piesze z przewodnikiem, spacery nordic-walking z instruktorem).

Firma zrzeszona jest w Stowarzyszeniu Turystyki Wiejskiej w Parku Krajobrazowym "Dolina Baryczy" oraz objęta jest systemem "Dolina Baryczy Poleca", który został stworzony w celu promocji szczególnie cennych dla naszego regionu produktów i usług wysokiej jakości. Wyjątkowość produktów polega na wykorzystywaniu naturalnych, lokalnych surowców oraz kontynuowaniu miejscowych tradycji i dawnych receptur. Wyjątkowości usługom nadaje możliwość obcowania z otaczającą przyrodą, kulturą i historią, zaangażowanie usługodawców w ochronę środowiska a przede wszystkim szczególna życzliwość wobec turystów.

Dolina Baryczy Poleca   Stowarzyszenie Turystyki Wiejskiej w Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy

Więcej informacji: www.dolinabaryczy.pl, www.dbpoleca.barycz.pl


Sprzęt turystyczno-sportowy będący elementem niezbędnym do otworzenia firmy Usługi turystyczno-sportowe w Dolinie Baryczy BG SportsRent został zakupiony w ramach projektu Aktywni w Dolinie Baryczy – zakup i udostępnianie sprzętu sportowego turystom współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w zakresie operacji Małe Projekty w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich   LEADER      BG Sports Rent Usługi Turystyczno - Sportowe   Dolina Baryczy   Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
© Usługi turystyczno-sportowe w Dolinie Baryczy BG SportsRent - ALL RIGHTS RESERVED