AKTUALNOŚCI

Zapraszamy Państwa na wakacyjny wypoczynek w Dolinie Baryczy. To wspaniałe miejsce, które uwielbiane jest w szczególności przez miłośników birdwatchingu, ponieważ to unikatowe siedlisko ponad 300 gatunków ptaków. Także malownicze zakątki Doliny Baryczy doskonale nadają się do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Rzeka Barycz jest świetnym miejscem dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy. Spływ kajakowy Doliną Baryczy jest najlepszą okazją do tego, aby zobaczyć jej przyrodę w pełnej krasie. Powolny nurt rzeki powoduje, że od kajakarza nie jest wymagane posiadanie rozbudowanych umiejętności. Dostępne są zarówno krótsze 8-kilometrowe, jak i dłuższe, ponad 60-kilometrowe szlaki.

Zachęcamy do zaplanowania wakacyjnego wypoczynku na spływie kajakowym właśnie z nami! Dysponujemy niezbędnym zapleczem, w tym nowoczesnymi kajakami, które nadają się także dla niedoświadczonych osób. Zapewniamy kompleksową obsługę spływów kajakowych. Zawsze służymy fachowymi poradami i instruktażem.

Po spływie kajakowym istnieje możliwość zamówienia rybnego posiłku - karp smażony z ziemniaczkami i surówką 25 zł/os. :)

W ofercie również noclegi i pełne wyżywienie. Więcej informacji pod adresem: glowaczowka.pl

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

© Usługi turystyczno-sportowe w Dolinie Baryczy BG SportsRent - ALL RIGHTS RESERVED